Vždy sme sa vo Vydre tešili, keď sme pripravovali Vydričkin zázračný deň pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa detí. Vedeli sme, že prichádza leto, bude teplo, slniečko bude svietiť nám pre radosť počas väčšej časti dňa, prídu prázdniny…

Toto podujatie bolo prvým po dlhej zime, keď sme sa opäť mohli tešiť zo stretnutia s deťmi,ale aj s ich rodičmi, či starými rodičmi a otváralo letný maratón: deti počas školských výletov, na Deň stromu, deti vo Vydrovských letných táboroch, v Lesníckom skanzene, vo vláčikoch… Áno, počas týchto dní sa po minulé roky v Čiernom Balogu ozýval džavot detí, bolo veselo. Tohto roku je to inak. Nie že by sme to tak chceli, ale stalo sa.

V prvú júnovú sobotu Vydra s deťmi nemohla osláviť ich sviatok. Napriek tomu Vám z Vydry, milé deti, želáme pevné zdravie, mnoho šťastných chvíľ, úspešné ukončenie školského roka a veselý štart prázdnin. Ak nám to situácia dovolí, v septembri sa spolu stretneme a spoločne odprevadíme leto. Vydra je s vami a myslíme na vás. Tešíme sa na čas, keď sa opäť s vami budeme môcť stretnúť!

M.Heretová

Foto: Vydričkin zázračný deň 2019, autor J. Kula