Milí priatelia, partneri, spolupracovníci a podporovatelia, máme za sebou ďalší korunovaný rok (corona = koruna). No necítime sa ako králi. Síce sa nám nedarilo zle, ale dobre si každý z nás predstavuje trochu inak ako bolo v roku 2021.


… preto sme radi, že ste boli po celý čas s nami. Boli ste nám oporou, prispeli ste radou, pomohli úsmevom, povzbudili dobrým slovom. Boli ste to vy: silní, úprimní a múdri. Bolo nám cťou stretávať sa s vami a veríme, že tak to zostane aj v nastávajúcom roku.

Rok 2022 je rokom v ktorom organizácia VYDRA oslávi 25. narodeniny. Áno, je to už štvrť storočia, odkedy VYDRA svojimi aktivitami prispieva k rozvoju obce. Nepoľavíme. Plánujeme uskutočniť všetky tradičné aktivity a ak budú priaznivé okolnosti, uskutočníme aj niečo nové. Držte nám palce a tešte sa spolu s nami. Ideme ďalej!

Všetkým vám ďakujeme za spoluprácu a podporu organizácie aj v uplynulom roku. V tomto roku Vám želáme najmä pevné zdravie, šťastie, lásku, spokojnosť, no najmä dobrých ľudí okolo Vás. Takých, s ktorými sa budete radi stretávať.

M. Heretová